Serbian Rap
Dobro dosli!
Serbian Rap
Dobro dosli!
Serbian Rap
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Serbian Rap

Diskusija o domacem i stranom repu!
 
HomePortalLatest imagesRegisterLog in

 

 Bad Copy-Refren jeben

Go down 
AuthorMessage
stidza98
Admin
stidza98


Broj poruka : 147
Points : 335
Reputation : 0
Datum upisa : 2011-08-09
Godina : 25
Lokacija : Miljakovac

Bad Copy-Refren jeben Empty
PostSubject: Bad Copy-Refren jeben   Bad Copy-Refren jeben Icon_minitimeThu Oct 20, 2011 2:00 am

I deo:DJEVREK JEDEM(Famozni Vikler Skaj peva:)Ovaj refren mora da jebeee...(4x)(Famozni Vikler Skaj):Secas se da svaki put kako te sretnemne znam kako,sta,gde i kad da beknemnarocito na radiju kad odslusam refrensve tada sa uma svoga smetnem.Ovo je pesma kada ostavi vas riba i kada svoje postere skida sa zida,radio sto sedam zarez devetukljucite i onda legnete u krevettada ce pustiti pesmu koju svi znamoonu sto joj refren jebe tamotaman kada ste mislili da ste se oslobodilistize refren i odmah ce na sve to da vas podseti.Refren sto jebe snimile tebre tebreksna Exitu nula cetri polomio sam rebreks,tada sam se vrlo usamljen setio tebena radiju je sviro refren uzo je da krene:(Famozni Vikler Slaj peva:)Ovaj refren mora da jebeee...(4x)(Ajzaklija Boratlija):Ja te volim bejbe slatka si ko cemeriz iksa u dvojku odigro na Verderotisla si kad sam teo da te bemjezato sada repujem ove tuzne pesme.Ovaj refren jeben zove me kod tebesamo zato sto bi teo da te jebemda vidis samo kakve kupio sam felneali budi sigurna da ne voli te bejbe,sisa ti se lozi na cipele besne,retke zmije samo ubijam za tebe,pao mi je listic prodao me Bremenvido sam ga juce pozdravio te feget...(Famozni Vikler Skaj peva:)Ovaj refren mora da jebeee...(4x)(Flavio Timbetore):I sad si sa ortakom sto je ispao derpevido sam ga juce bezo je od mene,jos uvek tesko kapiram da nastavljam bez tebemoj je zivot samo tuga kao pesma od Kebekao nestasno dete sto je ostalo bez igracke,al tu su slike da blenem i refrensto kad jednom cujes pevas kao kretenod prvog pustanja na radiju zarazen smetje.Niko nije imun pa i meni da povodda mislim na tebe,neko me je trovorefrenom koji nema blage veze sa strofomkraj je lepe price neko reko je zbogom,sa lovomblejim,setam sam plavim mostomne mogu da se nerviram:ovako je prostomrzim to sto sam posto da bi bio sa tobomjos uvek u sebi nosim tvoj otrov...(Famozni Vikler Skaj peva:)Ovaj refren mora da jebeee...(4x)Ovaj djevrek moram da jedem...
Back to top Go down
https://serbian-rap.serbianforum.info
 
Bad Copy-Refren jeben
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Bad Copy-Pecen kesten
» Bad Copy-Uno,du,tre
» Bad copy-Mozes
» Bad Copy..se vraca na scenu!!!
» Bad Copy-Idemo Odma

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Serbian Rap :: Zajebancije i ostalo :: Tekstovi pesama-
Jump to: